Ендодонтія

лікування кореневих каналів

Стоматологія для дорослих

Корінь – це своєрідний фундамент зуба, від його стану залежить, чи зможе зуб виконувати життєво необхідну жувальну функцію. У корені зуба містяться спеціальні канали: трубки, товщиною з людську волосину). Саме у них знаходиться пульпа – м’яка тканина зуба. Пульпа складається з нервового волокна, кровоносних та лімфатичних судин.

Якщо карієс не вилікувати вчасно, він поступово поширюється в глибину зуба, та врешті призводить до інфікування, запалення та загибелі пульпи. Запалений зуб реагує на подразники, до прикладу, на холодні та гарячі напої та страви, довготривалими больовими відчуттями. Бувають випадки, коли інфекція залишається непоміченою аж до виявлення її на рентгенівському знімку.

Якщо запалення не лікувати, інфекція обов’язково спричинить руйнування кістки, гнійне запалення, а відтак, послабить всю імунну систему. Вчасне лікування коренів зубів – єдине рішення у такій ситуації.

У клініці СИМБІОТИКА корені зубів лікують за передовими протоколами та із використанням сучасних матеріалів. Також ми застосовуємо високотехнологічне обладнання, наприклад, у нашому арсеналі є три стереомікроскопи від таких топових виробників, як Carl Zeiss (Німеччина), Leica (Швейцарія), Kaps (Німеччина). Наші фахівці одні з перших в Україні почали працювати з даними технологіями ще у 2005 році. А з 2011 року на базі наших клінік проводиться навчання (теоретичне та практичне) для лікарів-стоматологів, які бажають опанувати дану методику лікування.

Пацієнти клініки СИМБІОТИКА можуть бути впевнені в якості та безпеці ендодонтичного лікування. Довіртесь кращим, запишіться на лікування.

 

як стандарт – лікування з дентальним стерео мікроскопом

Послуга Ціна, грн
Первинне лікування 3900-4950
Повторне лікування 4600-5900
Видалення уламка інструмента із кореневого каналу 2 100
Мікрохірургія коренів (резекція) від 7 500