Лікування каналів під мікроскопом

Ендодонтичне лікування

Корінь – це своєрідний фундамент зуба. Від стану зубного кореня залежить, чи виконуватиме зуб життєво необхідну жувальну функцію. У корені зуба містяться спеціальні канали: трубки, товщиною з людську волосину). Саме у них знаходиться пульпа – м’яка тканина зуба. Якщо ви оперативно не вилікуєте карієс, то його наслідком може бути інфекція в корені зуба, що призводить до загибелі пульпи. Як правило, такий зуб стає дуже чутливим до теплих та холодних страв та напоїв та може реагувати і боліти при жуванні чи клацанні. В деяких випадках запалений зуб ніяк не проявляється і виявити проблему можна виключно після рентгену.
Якщо запалення не лікувати, інфекція обов’язково спричинить руйнування кістки, гнійне запалення, а відтак, послабить всю імунну систему. Вчасне лікування коренів зубів – єдине рішення у такій ситуації.

Етапи пломбування кореневих каналів у Львові в SYMBIOTYKA

Ендодонтичне лікування каналів зубів в клініці SYMBIOTYKA у Львові поділяється на кілька етапів:

 1. Виявлення проблеми після огляду стоматолога та рентгену
 2. Знеболення
 3. Видалення та чистка каналів
 4. Перевірка анатомічних особливостей каналів зуба
 5. Рентген
 6. Заповнення каналів зуба
 7. Рентген
 8. Пломбування  зуба постійною пломбою.

Проведення додаткових рентгенів під час процедури ендодонтичного лікування зубів просто необхідне. Адже це дозволяє якісно викорінити проблему, полікувати та уникнути проблем, які можуть виникнути при неправильному пломбуванні каналів зубів.

 

Результати наших пацієнтів

 

У ціну вказану нижче входить: лікування каналів зуба з дентальним стереомікроскопом провідним лікарем ендодонтистом, пломбування каналів зуба біокерамікою, рентген до, під час та після лікування, місцева анестезія та повне відновлення коронкової частини зуба

Послуга Ціна, ГРН
Первинне лікування одноканальних зубів під мікроскопом 9280
Первинне лікування багатоканальних зубів під мікроскопом 10280
Повторне лікування одноканальних зубів під мікроскопом 10350
Повторне лікування багатоканальних зубів під мікроскопом 11250
Видалення уламка інструмента із кореневого каналу від 2100
Апікальна мікрохірургія коренів (резекція) 9710

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Сучасні методи та матеріали для пломбування кореневих каналів в SYMBIOTYKA

У стоматологічній клініці SYMBIOTYKA лікування каналів зуба відбувається за передовими протоколами та із використанням сучасних матеріалів. Також ми застосовуємо високотехнологічне обладнання, наприклад, у нашому арсеналі є три стереомікроскопи від таких топових виробників, як Carl Zeiss (Німеччина), Leica (Швейцарія), Kaps (Німеччина). Наші фахівці одні з перших в Україні почали працювати з даними технологіями ще у 2005 році. А з 2011 року на базі наших клінік проводиться навчання (теоретичне та практичне) для лікарів-стоматологів, які бажають опанувати дану методику лікування.

Повторне ендодонтичне лікування у Львові

Повторне ендодонтичне лікування (вторинна ендодонтія) рекомендоване пацієнтам у разі виявлення:

 1. Неповного або не якісного первинного ендодонтичного лікування. Це визначається під час огляду лікарем ендодонтом або після рентгену
 2. Запального процесу тканин зубів або кісти зуба
 3. Перфорації і резорбції зубів.
 4. Зламаного раніше інструмента в корені зуба.
 5. Тріщин або сходинок в зубному каналі.

Повторне ендодонтичне лікування (вторинна ендодонтія) також рекомендують проводити при замінах старих пломб та перед встановленням коронки на лікований зуб. У деяких випадках ми рекомендуємо первинне та повторне ендодонтичне лікування перед плануванням протезування.

Ціна пломбування кореневих каналів у дітей у Львові в SYMBIOTYKA

Ціна пломбування кореневих каналів молочних зубів у дітей залежиться від запущеності ситуації, наскільки сильно канали молочних зубів вражені.

Безпосередньо ціну лікування кореневих каналів молочних зубів у дітей для вас ви можете дізнатися одразу після консультації з провідним стоматологом нашої клініки. Таким чином ціну ендодонтичного лікування у дітей ви будете знати ще до початку процедури.

Пацієнти стоматологічної клініки SYMBIOTYKA можуть бути впевнені в якості та безпеці ендодонтичного лікування. Довіртесь кращим, запишіться на лікування.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: