Гігієна ротової порожнини у дітей у Львові

Своєчасна і регулярна гігієна ротової порожнини (чистка зубів) у дітей є запорукою здорових не лише тимчасових (молочних), а й надалі постійних зубів. Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA запрошує ваших дітей на чистку зубів у наших відділеннях на Сихові та в центрі у Львові.

Дитяча професійна чистка дитячих зубів в нашій клініці атравматична, цілком безпечна, а найголовніше безболісна. Тому ви можете не хвилюватися за дану процедуру.

Чистка зубів у дітей у Львові: з якого віку варто розпочати?

Домашня гігієна ротової порожнини у дітей повинна проводитися батькам постійно після кожного прийому їжі. З появи першого молочного зуба у дитини вам необхідно відвідати вперше дитячого стоматолога. Саме він зможе якісно оглянути ротову порожнину і навчиться вас доглядати за нею. Під час наступного візиту до дитячого стоматолога лікар знову огляне і вже в залежності від стану ротової порожнини і зубів підкаже коли і при яких умовах варто зробити чистку.

Звернуть увагу, що немає чіткого віку, коли необхідно робити чистку зубів та гігієну ротової порожнини у дітей. Все залежиться від вашого догляду і стану зубів.

 

Послуга Ціна, грн
Професійна гігієна у дітей 350 – 900
Фторування (за 1 зуб) 110
Герметизація фісур (за 1 зуб) від 450

Наші досягення

  • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

  • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

  • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

  • Пародонтолог року в Україні 2017

  • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

  • Клініку Сертифіковано UEA

  • Гігієніст року в Україні 2013

  • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

  • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Як часто потрібна гігієна ротової порожнини у дітей?

Таку процедуру, як гігієна ротової порожнини у дітей рекомендуємо здійснювати один раз на 3-4 місяці. Цього періоду буде достатньо для того, щоб не пропустити карієс та запобігти розвитку руйнування емалі. Проте, частоту гігієни молочних зубів у дітей в конкретно вашому випадку визначать наші провідні дитячі стоматологи.

Гігієна ротової порожнини у дітей ціна в стоматології SYMBIOTYKA у Львові

Ціна гігієни ротової порожнини у дітей залежить від декількох факторів: від складності чистки зубів, від кількості і якості попередніх гігієн (наприклад: чистка зубів вперше, або перший раз за останні 2-3 роки).

Безпосередньо ціну гігієни ротової порожнини у дітей для вас ви можете дізнатися одразу після консультації з провідним стоматологом нашої клініки. Таким чином ціну гігієни ви будете знати ще до початку процедури.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: