Пломбування зуба Львів

В сучасному світі дуже важко знайти людину, яка не має хоча б на одному зубі пломбу. А все через те, що на цей час ми маємо багато спокус та можливостей вживати їжу та напої, що так чи інакше погано впливають на стан ротової порожнини та зубів.

Основною причиною пломбування зубів є лікування карієсу. Усі стоматологи завжди рекомендують лікувати карієс одразу на початку появи, адже це економія грошей та максимальне збереження здоров’я зуба. Проте, рідко хто задумується, що пломби на зуби варто обирати, так само як, наприклад сережки чи інші прикраси, за естетичною складовою, якістю (часом експлуатації) та відсутністю протипоказань, щоб не занести інфекцію у вухо.  За таким самим принципом ви повинні і обирати пломби на зуби та стоматолога, що зможе якісно їх встановити.

 

Результати наших пацієнтів

 

У ціну вказану нижче входить: лікування карієсу, пломбування зуба японським фотокомпозитом Tokuyama Dental останнього покоління, прицільний рентген зуба та місцева анестезія

Послуга Ціна, ГРН
Неінвазивне лікування карієсу 1720
Пришийковий карієс лікування + пломбування + гарантія 2120
Лікування поверхневого карієсу + пломбування + гарантія 2120 - 3020
Лікування початкового карієсу + пломбування + гарантія 2120 - 3020
Лікування середнього карієсу + пломбування + гарантія 3020 - 3320
Лікування глибокого карієсу + пломбування + гарантія 3320
Лікування гострого глибокого карієсу + пломбування + гарантія 3320
Художня реставрація зуба фотокомпозитом (Smart Digital Design Technology) + гарантія 4000

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Переваги пломбування зубів в SYMBIOTYKA у Львові

Ми піклуємося про здоров’я вашої ротової порожнини саме тому обираємо тільки якісні матеріали для пломб та техніки пломбування зубів, щоб максимально зберегти здоров’я, красу та функції вашого зуба. Після пломбування зубів в клініці SYMBIOTYKA ви можете одразу жити повноцінним життям, тобто пити напої та їсти без страху.

Ми не лише пломбуємо зуби якісно, а й надаємо гарантію на свою роботу, тобто на експлуатацію пломби SYMBIOTYKA надає гарантію – 1 рік. Якщо з певних причин в цей проміжок часу пломба була пошкоджена або втрачена ми готові запломбувати цей зуб самостійно та безкоштовно.

Види пломб на зуби в клініці SYMBIOTYKA у Львові

В першу чергу, пломби поділяються на постійні та тимчасові. В клініці SYMBIOTYKA ми використовуємо тимчасові пломби для захисту вашого зуба від зовнішніх впливів на час лікування. Тимчасова пломба легко видаляється, саме на час лікування стоматологи рекомендують не кусати чи жувати зубами, які містять таку пломбу. Після завершення лікування стоматологи замінять її на постійну.

За типом конструкції виділяють наступні пломби:

 1. Монолітна. Завдяки монолітній пломбі стоматолог може з легкістю замінити певну зруйновану ділянку зуба.
 2. Армована штифтами. Завдяки цьому типу пломби стоматолог зможе забезпечити кращу фіксацію і експлуатацію пломби.
 3. Подвійна пломба. Даний тип пломби містить у собі декілька складів, що забезпечує максимально якісне пломбування зуба.

Пломбування зуба у Львові: з чи без використання знеболення

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA для максимального комфорту пацієнта та відсутності відчуття болю використовують знеболення у вигляді місцевої анестезії. Завдяки їй стоматолог може з легкістю видалити карієс, вилікувати зуб та запломбувати його без неприємних відчуттів для пацієнта.

Ціна пломби та пломбування зуба у Львові в SYMBIOTYKA

Ціна пломби та пломбування зуба у Львові залежить від декількох факторів:

 1. складність лікування зуба;
 2. кількість зубів, які буде лікувати та встановлювати лікар за 1 візит;
 3. наявність чи відсутність анестезії.

Проте, вам не варто хвилюватися за неочікувану вартість встановлення пломб на зуби. Адже кінцеву ціну лікування та пломбування зубів ви будете знати ще до початку процедури. Окрім цього весь процес лікування та пломбування фотодокументується лікарем. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес, а й кінцевий результат. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: