Лікування зубів по медичній страховці

 

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA проводить будь-яке стоматологічне лікування по медичній страховці та співпрацює з наступними страховими компаніями:

 

Як скористатися своєю страховкою (Універсальна, PZU, ARX) при лікуванні в SYMBIOTYKA?

 

Перш ніж бронювати візит в SYMBIOTYKA рекомендуємо сконтактуватись з Вашою страховою компанією для уточнення наступних деталей:
– доступний страховий ліміт (сума грошей, яка є доступною до використання);
– перелік стоматологічних послуг, які компанія готова профінансувати в межах страхового ліміту.

Після отримання інформації від страхової компанії та гарантування покриття певних стоматологічних послуг та сум Ви можете планувати візит на лікування чи діагностику. 

Бронювання візиту по медичній страховці жодним чином не відрізняється від звичного запису на візит в SYMBIOTYKA. У відділенні чи за контактним номером телефону Ви маєте змогу обрати зручний час та відділення. Під час запису обов’язково вкажіть, що Ви бажаєте провести лікування чи діагностику по медичній страховці і вкажіть назву компанії. 

За день до візиту Ваша страхова повинна відтелефонуватися та прогарантувати Ваш візит. Наші сервіс менеджери у день візиту підготують усі необхідні документи для Вашої страхової, які після візиту Вам необхідно буде тільки підписати. 
Всі необхідні документи та підтвердження про проведення лікування чи діагностики Ваша страхова отримає від нашої клініки.

 

Чи можна скористатися страховкою в SYMBIOTYKA, якщо моєї страхової немає в цьому списку?

 

Якщо серед списку вказаного вище немає страхової компанії з якою у Вас підписаний договір – не хвилюйтеся.  У такому випадку Вам потрібно буде самостійно оплатити за проведене лікування чи діагностику, а наші сервіс менеджери підготують Вам усі необхідні документи та чеки на відшкодування даної суми у Вашій страховій. 

 

Чи компенсує Ваша страхова компанія лікування в SYMBIOTYKA?

 

На це питання Вам зможе дати відповідь виключно страхова компанія. Для того, щоб розуміти чи Ви зможете отримати компенсацію за проведене лікування, рекомендуємо перед або одразу після бронювання візиту в SYMBIOTYKA сконтактуватися з представниками страхової компанії та повідомити про майбутній візит (що це саме за процедура) та його попередню вартість. 

 

Коли Ви зможете отримати документи для страхової на відшкодування?

 

При бронюванні візиту обов’язково попередьте наших сервіс менеджерів про бажання отримати усі необхідні документи для відшкодування і одразу після оплати Ви зможете їх отримати.