Наші переваги

Ми дбаємо не лише про ваше здоров’я, а й про оптимізацію часу та витрат на лікування.
Отже, наші переваги – це, передусім, ваші переваги!

Нашими основними пріоритетами є:

Ми переконані, аби бути успішним, потрібно бути в ногу з часом.

Symbiotyka уважно слідкує за медичними тенденціями у світі, запроваджує сучасні технології та втілює кращі розробки у галузі стоматології. Саме наші спеціалісти одними з перших у Львові почали застосовувати для такого напрямку, як художня реставрація зубів, 3D технології – рентгенологічну діагностику, цифрове сканування ротової порожнини та систему цифрового моделювання посмішки (відому під абревіатурою DSD – Digital Smile Design).

Також, ми успішно запровадили візуальну презентацію лікування, коли пацієнт може наочно побачити кінцевий вигляд зубів, ще до початку лікування вінірами.

Інновації покращують якість, мінімізують витрати та економлять час пацієнтів та лікарів – це наша перевага №1!

Передові технології – візитна картка клініки Symbiotyka.

Наше обладнання та матеріали – одні з найкращих в Україні, і ми постійно вдосконалюємося у цьому напрямку. Наприклад, у нашому арсеналі – передові 3D-рентгенівські томографи PANAURA (компанія YOSHIDA, Японія) та ORTOPHOS (компанія Sirona/Dentsply, Німеччина). Ми працюємо з імплантатами Straumann, №1 у світі за показником приживання.

Для створення вінірів та коронок надвисокої точності ми використовуємо знамениті цифрові сканери зубів CEREC (Sirona/Dentsply, Німеччина). За допомогою дентальних стереомікроскопів від Carl Zeiss та Leica ми відстежуємо найдрібніші деталі процесу, проводимо точне та прогнозоване лікування зубних коренів.

Ми на практиці доводимо, що сучасна медицина – це точна наука з цілком прогнозованими результатами.

Здоров’я людини – надзвичайно делікатна сфера, в якій важливий кожен аспект лікування. Ми прагнемо унеможливити помилку на всіх його етапах – від діагностики і до завершення терапії. У клініці СИМБІОТИКА працюють лікарі, які спеціалізуються в різних напрямках стоматології: імплантація, ендодонтія (робота з кореневими системами), протезування, художня реставрація зубів. Також у нас запроваджена знаменита система комплексного консиліумного аналізу за принципом “Балансу Медичних Втручань”, коли оцінюється можливий вплив лікування на весь організм.

Безпека лікування пацієнтів та здоров’я власних працівників – це наша особиста відповідальність.

Тому ми використовуємо найкращі технології та протоколи стерилізації стоматологічного інструментарію. Наші пацієнти можуть прослідкувати, як відбувається процес дезінфекції та стерилізації.

Ми потурбувались, щоб наші медичні заклади пройшли аудит “Службою Організації Інфекційного Контролю” (SOIK). За його результатами, СИМБІОТИКА отримала престижне звання “Чиста клініка, безпечна для пацієнта”, чим ми пишаємося.

Окрім цього, ми дбаємо, щоб наші працівники регулярно проходили всі відповідні медичні огляди та проводили вакцинацію.

Чистота – запорука здоров’я і основа медичної безпеки.

Всі деталі співпраці кілініки СИМБІОТИКА з пацієнтом затверджуються в індивідуальному плані лікування. Залежно від плану, обирається вид гарантії. Наприклад, якщо пацієнт затверджує оптимальний план, складений лікарем, йому надається довічна гарантія на імплантацію.

Найпопулярніші види гарантій, що практикуються клінікою СИМБІОТИКА:

  • пожиттєва  гарантія – на імплантацію зубів
  • до 5 років повної гарантії  – на ортопедичні конструкції, такі як вініри та коронки
  • до 5 років гарантія – на первинне лікування кореневих каналів під мікроскопом

Ми впевнені у своїй роботі – і готові підтверджувати свої слова вчинками.

Одна з наших ключових переваг – це комплексність. Ми надаємо послуги повного циклу –  діагностику, лікування та пожиттєву підтримку результатів (стоматологічну опіку). Лікування зубів, імплантація зубів, естетична стоматологія – все під одним дахом. Це мінімізує витрати часу і оптимізує процес догляду за зубами.

Імідж – ніщо, клієнтоорієнтованість – все.

Високий професіоналізм та передові технології нічого не варті, якщо сервіс на низькому рівні. Ми дбаємо про повний комфорт своїх пацієнтів: приємне враження від першого дзвінка, гарні емоції після кожного візиту, правильна організація, доброзичливий персонал, зручні меблі у приймальні… Кожен маленький нюанс, наприклад, можливість спокійно почистити зуби перед візитом до лікаря чи підняти собі настрій смачною кавою, має значення, коли мова іде про СИМБІОТИКУ!

Адже гарний сервіс – це половина справи!