Основні корпоративні закони

Які основні правила та цінності лягли в основу нашої діяльності?
У що ми віримо та що сповідуємо?
Що визначає основу нашої діяльності та розвитку?

1. Якість та довіра

Ми розуміємо бажання і потреби пацієнта. Створюємо  комфорт та родинну атмосферу під час перебування в клініці .Усміхнені, уважні та ввічливі працівники нададуть Вам всю необхідну допомогу та інформацію щодо Вашого стоматологічного лікування.

Стоматологічне лікування здійснюється на новітньому обладнанні з використанням передових технологій. Деякі види стоматологічного лікування, що потребують прецензійності, виконуються із застосуванням операційного мікроскопу. Всі види стоматологічної допомоги здійснюються згідно з науково-обґрунтованими протоколами та методиками надання стоматологічної допомоги.

Забезпечення повного інформування про фактичний стан здоров’я та необхідний план лікування надасть Вам максимальну обізнаність про час та затрати на відновлення здоров’я.

Знання та вміння – це симбіоз двох якостей, які повністю пронизують філософію клініки стоматології Symbiotyka.

Медичним персоналом нашої клініки є вузькокваліфіковані лікарі-стоматологи, які пройшли відповідні багаторічні теоретичні та практичні навчання. Самовдосконалення та підвищення власного професійного рівня вітається та заохочується. Кожен стоматолог використовує найсучасніші технології діагностики, планування та мініінвазивного лікування, що в своєму симбіозі дає найкращі результати.

Кожен працівник клініки є частиною злагодженого механізму, завданням якого є – надати Вам висококваліфіковану медичну допомогу в тій мірі, яка оптимально необхідна. Планування, прогнозування та комплексне лікування командою професіоналів дасть змогу вирішити проблеми зі стоматологічним здоров’ям,відновити впевненість та покращити якість життя.