Чи потрібно видаляти зуб мудрості?

Скільки голів стільки й розумів)

Маючи великий досвід роботи з різними випадками перш ніж на 100% впевнитися у правильності запропонованого рішення, SYMBIOTYKA проводить пацієнтам наступні дослідження:

Якщо за результатами аналізу КТ хірург не побачив чітких показів до видалення 8 зубів мудрості або ж має сумніви, він скеровує пацієнта на ФА, де вже ортопед чітко може спрогнозувати чи конкретно у Вашому випадку зуби мудрості варто зберегти.

Зуби мудрості: покази до збереження

Які ж бувають покази до збереження 8 зубів мудрості в ротовій порожнині:

✔️ Ортодонтичні (при відсутності сусідніх зубів та змозі вберегти 8-й зуб) – за допомогою брекет-систем зміщують його положення на сусіднє, проводять так звану мезіалізацію.

✔️ Терапевтичні (при відсутності значних руйнувань та або уражень зуба мудрості) – якщо 8-й зуб можна врятувати пролікувавши карієс або кореневі канали зуба.

✔️ Ортопедичні (при відсутності тиску або ж неправильного контакту з сусідніми зубами) – якщо 8-му зубу достатньо місця в ротовій порожнині, він правильно прорізався і не викликає дискомфорту та болів в суглобах у пацієнта.

✔️ Гігієнічні (при відсутності постійного скупчення зубного каменю на контактах 7-х і 8-х зубів) – якщо пацієнт добре вичищає в даній ділянці, систематично відвідує огляди та професійну гігієну.

✔️ Хірургічні (при відсутності кисти, тріщин зуба мудрості тощо).

Лікарі SYMBIOTYKA піклуються про Вас, саме тому підберуть найкращий варіант лікування спираючись на побажання та клінічну ситуацію.

Останні додані статті

 

Запишіться на візит онлайн

Заповніть, будь ласка, форму.
Ми зв’яжемося з Вами для уточнення усіх деталей

Телефонуйте нам

 

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: