SYMBIOTYKA першою в Україні
отримала статус золотого провайдера від компанії STRAUMANN (Швейцарія) – виробника імплантантів №1 у світі

 

Особливістю імплантації у Симбіотиці є науково обґрунтовані і прогнозовані методики, найкращі матеріали та наші внутрішні, випробувані роками протоколи імплантації. У них враховано як медичні покази, так і особливості побажань пацієнтів щодо результату. Адже ми працюємо для людей, які цінують свій час, заробляють, але не хочуть зайвих витрат, а також бажають убезпечити себе від ризиків. У більшості випадків імплантація зубів для пацієнта відбувається у два етапи. Під час першого візиту проводиться збір всієї необхідної діагностичної інформації, потрібної для планування і проведення імплантації зубів.

Всі необхідні діагностичні заходи проводяться у Симбіотиці, а саме: комп’ютерна томографія, цифрове моделювання майбутніх зубів,  віртуальний протокол імплантації, складення повного плану і кошторису лікування, виготовлення навігаційного шаблону для  точного позиціонування імплантату в ході операції, узгодження з пацієнтом плану лікування, вибір матеріалів і конструкції. І вже на наступному візиті відбувається операція з імплантації.

Ви запитаєте: а якщо потрібна пластика кісткової тканини? Відповідаємо. Ми вміємо робити пластику кісткової тканини одночасно з імплантацією зубів. Тому ви будете позбавлені зайвих візитів, зайвих стресів і зайвих витрат, а також збережете свій час для себе.

Щоб ви отримали красивий та функціональний зуб на штучному корені (зубному імпланті), в клініці працює ціла імплантологічна команда. Симбіотика має власний протокол імплантації, відповідно до якого пацієнт перебуває у безпеці, а лікарі виконують імплантацію зубів максимально точно, прогнозовано, швидко та з гарантією.  Наші хірурги мають великий досвід імплантації зубів  і є визнаними у професійних колах експертами  з імплантації зубів. У команду імплантації зубів Симбіотики входять хірург, ортопед, зубний технік- дизайнер, анестезіологи, асистенти. Робота в такій команді дозволяє нам гарантувати безпеку та якість імплантації зубів у Симбіотиці та надавати пожиттєву гарантію на результати імплантації.

Після первинного обстеження ротової порожнини, проведення комп’ютерної томографії  та зняття цифрових відбитків,  відбувається планування імплантації. Фактично, на етапі планування відбувається віртуальна операція (імітація операції) без участі пацієнта, де ми прораховуємо та усуваємо  всі ризики  та перешкоди, що могли б виникнути під час “живої” операції

У плануванні беруть участь хірург, ортопед та зубний технік-дизайнер. Спочатку відбувається віртуальне планування форми майбутніх зубів. Планування форми зубів проводиться з врахуванням віку пацієнта, функціональної приналежності зуба, естетичних вимог  пацієнта, особливостей прикусу тощо.  Цей етап виконується у спеціальній комп’ютерній програмі, використовуючи дані комп’ютерної томографії та цифрових відбитків (сканів) зубних рядів. Завдання етапу планування імплантації зубів: змоделювати кінцевий вигляд майбутнього  зуба(ів). Далі хірург проводить віртуальне встановлення імплантату у кістку.

Тобто встановлення імплантату  (штучного кореня) підлаштовують під зуб, а не зуб під штучний корінь. Таким чином імплантацію зубів планує не хірург, як у більшості колег, а команда імплантації: ортопед, зубний технік-дизайнер і лікар-хірург імплантолог,  – при цьому визначальною фігурою є ортопед. Так, працюючи  у команді, ми досягаємо стовідсоткової точності встановлення зубів.

Після спільного схвалення віртуальної моделі імплантації зубів, на 3D  принтері  у цифровій лабораторії Симбіотики видруковуються навігаційні шаблони для операції з імплантації зубів, за якими встановлюють імплантати та майбутню коронку на імпланті.

Для комфорту та безпеки пацієнта, під час операції з імплантації зубів,  ми застосовуємо найсучасніші і найбезпечніші методи знеболення. Якщо  проводиться масштабна операція, зокрема імплантація з одночасним підживленням кістки, або   відбувається одночасно  видалення великої кількості зубів та операція з  імплантації, то ми проводимо операцію з імплантації зубів у  седації (медикаментозному сні). Під час  імплантації зубів, від початку до завершення операції, за всіма системами організму  спостерігає наша анестезіологічна служба, за допомогою найсучаснішого анестезіологічного обладнання.

Отже на 100% все відбудеться безпечно та комфортно. Вам точно не буде боляче, ви краще почуватимете себе після операції, а ваші імпланти легше приживлятимуться, бо ви не будете переживати жодного стресу під час операції з імплантації.

Завдяки навігаційному шаблону  хірург-імплантолог встановлює імплантат точно на те місце, де він повинен бути. Зосередитися на операції хірургові-імплантологу допомагають двоє асистентів. Всі дії, які відбуваються під час імплантації зубів, фіксуються у фотопротоколі. Фотофіксацію імплантації зубів здійснює під час операції один із асистентів хірурга.

Відтак хірург працює точно, швидко, не відволікаючись, прогнозовано, безпечно для себе і пацієнта.

Часові рамки проведення імплантації зубів залежать від декількох чинників.

  1. який об’єм кістки  та слизової залишився у місці відсутнього зуба.
  2. чи відсутні запальні процеси у ротовій порожнині (пародонтит, тощо)

Симбіотика працює тільки відповідно до науково обґрунтованих  прогнозованих методик  та побажань пацієнта, щодо кінцевого результату імплантації зубів.  Ми використовуємо тільки найкращі в світі кістково-пластичні матеріали та імплантати, якість яких доказана науковими дослідженнями.

Симбіотика планує імплантацію зубів так, щоб  зменшити кількість операцій тому всі  необхідні імплантати будуть  встановлені за одну операцію. Таким чином ми зберігаємо  Вам час і кошти (анестезія, КТ, стерилізація інструментів, добирання до клініки, стрес), а ви отримуєте у Симбіотиці преміум послуги без стресів, в оптимальний час, за привабливою ціною і завжди з гарантованим результатом.

Принцип лікування в Симбіотиці: пацієнт не повинен жодного дня залишатися без зубів. У більшості випадків, у Симбіотиці  встановлюють тимчасові зуби відразу  після  операції з імплантації.

Після того, як лікар переконається, що ваш імплант прижився, тимчасову коронку на імпланті можна буде замінити на постійну коронку. Зазвичай  це відбувається через два місяці після імплантації.

Таким чином ви отримуєте новий повноцінний зуб за два візити до Симбіотики. Ви зможете їсти, з невеликою обережністю, і найголовніше, оточуючі вас люди навіть не здогадуватимуться, що ви перебуваєте в процесі імплантації зубів.

Ви зможете впевнено вести переговори, усміхатися, цілуватися – загалом бути впевненим у собі весь період від операції аж до встановлення нових  зубів на імплантах, і, звичайно, все подальше життя з чудовою усмішкою.

Кожна  клініка дотримується власної стратегії формування ціни на імплантацію зубів. Відтак, не маючи достатньо знань про імплантацію, вартість матеріалів та вартість супутніх послуг з імплантації зубів, можна легко заплутатися у прейскурантах.

Ціни у Симбіотиці –  максимально прозорі і формуються з вартості матеріалів і роботи.

Для того щоб у вас з’явився новий зуб на імпланті, клініці потрібно придбати: імплантат, абатмент – з’єднувач імпланта з коронкою, формувач ясен, виготовити тимчасову коронку, виготовити постійну коронку, оплатити роботу хірургів, ортопеда,  зубного техніка-дизайнера ,  асистентів і т.д.

Вартість матеріалів для імплантації зубів може змінюватися. Імплантати можуть мати варіанти ціни: економ, стандарт та преміум. Натомість вартість робіт зі встановлення імпланта залишається сталою. Отже, якщо ви бачите низьку ціну, то зверніть увагу чи ціна на імплантацію включає роботу і все інше, щоб не виникало сюрпризів в подальшому.

Симбіотика цінує довіру пацієнтів, тому ми надаємо вичерпну та повну інформацію стосовно процесу лікування, ризиків та витрат на початку лікування. Коли ми обговорюємо вартість одного імпланта, то це включає ціну матеріалів для імплантації зуба, вартість роботи зуботехнічної лабораторії, роботу команди лікарів на всіх етапах та супутні витрати. Тобто коли ми говоримо про імплантацію в Симбіотиці, ми називаємо ціну «під ключ», а саме повну ціну нового зуба на імпланті без прихованих платежів. Анестезія оплачується окремо, залежно від виду, який буде вам потрібний.

Серед пацієнтів побутує думка, що зубні  імпланти не потребують догляду, мовляв поставив імпланти, і навіть зуби можна не чистити. Але це дуже велика помилка. Тому після імплантації ми проводимо для пацієнта спеціальне навчання по догляду за імплантами, а в подальшому здійснюємо постійний нагляд за результатами. Завдяки цьому пацієнт отримує пожиттєву гарантію на результати імплантації зубів.

 

Більше інформації у розділі Імплантація зубів