Цирконієві коронки Львів

Цирконієві коронки (діоксид цирконію) – високоестетичні ультратонкі коронки виготовлені у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA Lab за інноваційною технологією. Цирконієві коронки мають неабиякий попит не лише через високоестетичність, а й через низку переваг.

Чому варто обрати коронки з цирконію?

Основними перевагами коронок з цирконію є:

 1. Відсутність металу (безметалеві). Цирконієві коронки в SYMBIOTYKA виготовляються індивідуально під кожного пацієнта з цільного матеріалу циркону і не містять металу
 2. Гіпоалергенність. Цирконієві коронки показали найкращу біосумісність з організмом людини. На сьогодні не було зафіксовано жодного випадку алергій у пацієнтів з коронками з циркону.
 3. Ультратонкі. Коронки з циркону мають найменшу товщину, саме це дозволяє лише мінімально препарувати зуб і відповідно максимально зберегти здорові тканини зуба.
 4. Міцність. Доведено, що коронки з цирконію у 20 разів міцніші за кераміку. Таким чином циркон може бути встановлений не лише на передні зуби, а й на жувальні (задні).
 5. Високоестетичність. Коронки з оксиду цирконію жодним чином не відрізняються від природніх зубів. Це дозволяє встановлювати як поодинокі коронки з циркону, так і оновлювати усмішку повністю.
 6. Довговічність. Коронки з оксиду цирконію не мають властивості з часом змінювати колір (темніти або жовтіти) та при правильному, регулярному домашньому та професійному догляду можуть служити понад 20 років.
 7. Ціна. Цирконієва коронка ціна на 120% відповідає якості і надійності, яку ви отримуєте в кінцевому результаті.

Зверніть увагу! Що виготовлення цирконієвих коронок потребує дотримання усіх правил та надсучасного обладнання. В SYMBIOTYKA усі коронки з циркону виготовляються у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA Lab з дотриманням усіх правил. Тому за якість готової ортопедичної конструкції Ви можете не хвилюватися.

 

Результати наших пацієнтів

 

У вказану нижче ціну включено: вартість зняття відбитків, моделювання, виготовлення необхідної кількості тимчасових та постійних коронок, фіксація на проміжному та кінцевому етапі + гарантія, відповідно до типу вибраної коронки.

Послуга Ціна, ГРН
Цифрова безметалева коронка на зубах (циркон) Econom+ та гарантія 2 роки 9500
Цифрова безметалева цирконієва коронка на зубах Standart + гарантія 3 роки 11000
Цифрова безметалева керамічна коронка на зубах Premium + гарантія 5 років 12500
Тимчасова CAD-CAM коронка довготривалого користування 1100
Цифрова безметалева коронка на імплант (циркон) Econom+ та гарантія 2 роки 9500
Цифрова безметалева коронка з циркону на імплант Standart + гарантія 3 роки 11000
Цифрова безметалева керамічна коронка на імплант Premium + гарантія 5 років 12500

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Яка різниця між коронками Econom+, Standart, Premium в SYMBIOTYKA?

Всі запропоновані коронки є безметалевими, максимально природними та виготовляються у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA LAB за цифровими технологіями, тобто сканування відбувається за допомогою спеціального апарату, а не завдяки ручним зліпкам. Основна відмінність між варіантами є:

 1. матеріал (діоксид цирконію / кераміка),
 2. виробник матеріалу (Китай, Корея, Японія, Швейцарія),
 3. термін гарантії (2, 3 , 5 років),
 4. палітрою кольорів (можливістю повністю відтворити перехід кольорів від ясен до ріжучого краю).

Цирконієві коронки – терміни лікування

Зазвичай основним і найголовнішим запитанням від пацієнтів є терміни виготовлення та фіксації коронок з циркону. Насправді для кожного пацієнта термін лікування є індивідуальним. Перш ніж розпочати фіксацію постійного зуба з циркону лікар огляне стан ротової порожнини на наявність:

 1. зубних відкладень;
 2. захворювання ясен;
 3. карієсу або захворювання кореневих каналів зуба;
 4. неправильного прикусу;
 5. інших протипоказань до встановлення коронок.

Якщо під час огляду лікар помітив хоча б одне протипоказання – пацієнта скеровують на додаткове лікування або профілактику.

Тільки після усунення усіх протипоказань пацієнта буде скеровано на зняття цифрових відбитків. З моменту зняття цифрових відбитків до моменту фіксації постійної коронки з циркону зазвичай проходить близько 1 тижня.

Чи фіксують цирконієві коронки на передні зуби?

Звісно! Цирконієві коронки – це найкращий вибір коронок саме на передні зуби. Не варто хвилюватися, адже вони будуть максимально природні та не помітні.

Скільки служать коронки з цирконію?

Цирконієві коронки мають один з найдовших термінів служби – понад 20 років. Проте, при постійному правильному домашньому та професійному догляді вони можуть служити значно довше.

Чи є гарантія на цирконієві коронки?

Звісно! Термін гарантії на цирконієві коронки від 2-х до 5 років. SYMBIOTYKA одна з небагатьох клінік, яка надає найдовшу гарантію на цирконієві коронки.

Як доглядати за цирконієвими коронками?

Особливого догляду зуби з циркону не потребують! Проте, не варто забувати, що догляд повинен бути постійним: домашній (двічі на день чистити зуби, використовувати зубну нитку та йоржик) та професійний (не менше 2-х разів на рік професійна гігієна ротової порожнини та огляд у лікаря ортопеда). У випадку недотримання усіх рекомендацій лікаря клініка залишає за собою право коригувати гарантію або повністю скасувати її.

Яка ціна на коронки з циркону в SYMBIOTYKA?

Ціна на коронки з діоксиду циркону в SYMBIOTYKA варіюється від 9500 до 12500 грн. В цю вартість вже входять: вартість зняття відбитків, моделювання, виготовлення необхідної кількості тимчасових та постійних коронок, фіксація на проміжному та кінцевому етапі + гарантія.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: